Jaký má život smysl a logiku, když nejsme svobodní

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Každý vše zde spatřuje jinak, protože je originálem v originální situaci, jelikož jsem jako dítě hrál hodně šachy tak jsem nastartoval mozek k tomu, aby pořád vyhodnocoval vše, co zde je, za ta dlouhá léta neustálého přemýšlení nad tím, jak to zde vše ve skutečnosti je, tak jsem dospěl k závěru.

Vše jsou zde jenom řeky, které unášejí vše, co v řekách je, a to co je unášeno s tím nemůže nic dělat, i já jako lidský subjekt, jsem unášen proudem řeky a nemohu s tím nic dělat, ve mě je taky mnoho řek, které proudem mnohé unášejí v rovině fyzické a psychické, nejde z řeky vystoupit, a pozorovat to, jak řeka proudí, každý musí být v této řece událostí a změn, je to proces starý nekonečnou dobu, a byl zde už před vznikem života, na naší planetě zemi.

Vše je v pohybu, klid je jenom iluze, většina lidí se snaží o to být v nějaké specializaci úspěšnými, je to ale jenom stav opilosti výhodami a jistotami, pokud vystřízliví, tak jim dojde to, že úspěch je jenom iluze, vytvořená návykovou dogou. Jaký potom má zde vlastně život smysl a logiku, když jsme jenom unášeni řekou, a nic s tím nemůžeme učinit? Smysl je jenom v konzumování drogy, otázkou už jenom je, co je ti drogou, na které jsi závislý?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *