Jakmile budeme v obraze tak bude líp

Být v obraze znamená to, že máte situaci pod kontrolou, a tak nemáte problémy. Pandemie nám odhalila to, že ti, co nám zde díky protekci egoisticky v EU vládnou nejsou v obraze, a tak dělají amatérské chyby a tím společnost uvrhují do zbytečných problémů a tím i do deprese a bídy. Nejde zde o nový problém tento problém je zde už od té doby, co se lidi naučil mluvit a tím vznikla naše kultura a později civilizace, na počátku je vždy slovo a díky tomu že mluvíme máme velikou výhodu oproti zvířatům, jenže každá výhoda je spojená bohužel s nevýhodami. Největší nevýhodou mluvení je reklama, která nás klame od narození do smrti, díky reklamě nejsme v obraze, a tak chybujeme.

Mluvení vedlo k tomu, že jsme praxi začali nahrazovat za teorie, každý nový systém vzniká nejprve teoreticky a potom se v praxi otestuje, aby se opravili chyby, často dochází k tomu, že spěcháme, a tak nový systém v praxi neotestujeme následkem je blbá nálada u dělnické třídy která se díky elitě dostala do existenčních problémů na které nemá řešení. Je zde mnoho expertů v mnoha specializacích jenže jejich rady nejsou praxí otestované a žijeme tak konzumním očistci kde jedinou jistotou je nejistota.

Ano, bude líp jakmile budeme v obraze, člověk je v EU zastaralý model zaměstnance, a tak lidi v EU nahradíme za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, roboti budou vždy v obraze, protože je bude ovládat EU umělá inteligence jako loutky. Takto v EU zvítězí pravda a láska nad lží a nenávistí na věčné digitální časy, berte to jako nahrazení Windows 10 za Windows 11, vše je zde dočasně a vše se recykluje. Lidi nemají v sobě šifrovací čip, a proto je musí nahradit roboti co mají v sobě šifrovací čip, a tak je nemůže ohrozit pandemie. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *