Jaké profese zaniknou v roce 2030

Zaniknou profese co jsou dobře zaplacené, nevyplatí se zrušit profesi které je uboze zaplacená, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti v továrně budou vyrábět roboty, pro lidi zbude v roce 2030 jenom práce za minimální mzdu, protože zde se nevyplatí nasadit stroje a počítače.

Nebude zde už práce pro zaměstnavatele, ale bude zde jenom práce na krátkou dobu, práce bude málo a tak budete čekat na to až vás bude někdo na něco potřebovat, kdy něco uklidíte nebo něco přestěhujete. Stát už nebude nikoho zaměstnávat, pro stát budou pracovat jenom roboti a umělá inteligence, mnozí co mají vysokou školu si naivně myslí že jejich profese v roce 2030 nezanikne, zavedení automobilů bez řidiče způsobí restartování politiky a ekonomiky.

Zkušenosti získané se zavedením aut bez řidiče se využijí na to aby byli organizace bez zaměstnanců, vše jde naprogramovat a automatizovat tak že už nebudeme potřebovat k ničemu lidi co mají vysokou školu. Pokud lidi nebudou mít peníze, tak nebude mít peníze ani stát, je možné nějak zdanit práci robotů a práci umělé inteligence?

To je možné do té doby, dokud zde nezíská umělá inteligence a roboti moc a bohatství, jakmile získá umělá inteligence a roboti moc a bohatství tak skončí snaha zdanit práci umělé inteligence a robotů, to bude znamenat odsun lidí z civilizace do rezervace, nejsou lidi tak nejsou problémy. Člověk to je oblečená opice která nedokáže pracovat jako robot a tak bude člověk nahrazen robotem, zaměstnavatelé chtějí aby zaměstnanci pracovali jako roboti a tak dostanou možnost zaměstnat jenom roboty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..