Beru výběr prezidenta jako výběr profesionálního fotoaparátu, profesionál si nemůže dovolit amatérský fotoaparát, protože by jeho fotografie nebyli profesionální. Mnozí kandidáti na prezidenta z dálky vypadají jako profesionální fotoaparát, ale z blízka poznáme, že to je starý amatérský fotoaparát.

Není problém zavést pro kandidáty optimální testování u; fyzického zdraví, inteligence, geniality, vědomostí, moudrosti atd. je to jako když máme možnost v profesionální praxi otestovat mnoho fotoaparátů a potom vybrat ten nejlepší fotoaparát se kterým bude profesionální fotograf spokojený. Současné volby prezidenta jsou mediální divadlo, které dělá z voličů pitomce, pomocí propagandy a cenzury.

Politika je všude bojem o vysoké funkce, pokud by neměli z politiky politici veliký užitek tak by se věnovali obchodu a podnikání, za vším je jenom snaha o seberealizaci, kdy se nuly snaží o to být zde velikým číslem. Společnosti nevládne prezident a vláda, společnosti vládnou ekonomické programy, vše je zde evolucí naprogramováno tak aby to sloužilo systému, svoboda je iluze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..