Jaké je dílo za těmi, co jsou nahoře a zde rozhodují o nás bez nás

Zaostalá centrální dogmatická demagogie udělala z dělníků trpaslíky, a tak se stalo toužení po velikosti pro trpaslíky drogou. Jak vyrůst, o tom je moderní konzumní kultura, pro růst musí být podmínky, nemá smysl se snažit o růst tam, kde pro růst nejsou podmínky! Nejvíce dneska brání růstu chyby lidí, co jsou nad námi, ryba smrdí o mocné hlavy, o tom to zde už mnoho tisíciletí je, a ještě dlouho to tak zde i bude. Slepý nemůže vést slepé, jak poznáme jistě to, že je vůdce druhých slepý?

Z díla poznáváme tvůrce, slova mohou snadno oklamat, ale dílo už oklamat nemůže, jaké je dílo za těmi, co jsou nahoře a zde rozhodují o nás bez nás, tím dílem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, podnikání, školství, psychiky atd. vládnou nám hadi v oblecích, jaká je to demokracie, když na kandidátkách jsou jenom hadi v oblecích? Ano, pro trpaslíky je toužení po velikosti drogou, do politiky vstupují jenom trpaslíci, co touží po tom, aby byli velicí díky výhodným státním podmínkám, pro jejich mocenský růst.

Jenže rychlý růst těchto trpaslíků je jenom mýdlovou bublinou, která brzo praskne, vše, co rychle získáme to i rychle ztratíme. Odložme dogmatické demagogie a podívejme se objektivně na realitu, společnost může fungovat i bez dogmatické demagogie, je třeba zde vše zmapovat objektivně a poskytnout lidem informace které potřebují k tomu, aby mohli vyrůst, dáme každému do hlavy GVKB čip a tím skončí období, ve kterém lidi dělali chyby. Na řízení všeho zde bude globální GVKB systém založený na umělé inteligenci a robotech, a ty zde budeš na špinavou fyzickou práci, ten, kdo bude GVKB systému způsobovat problémy, ten se bude recyklovat na substrát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *