Jaká práce škodí nejvíce zdraví

Nejvíce škodí zdraví práce která je mizerně zaplacená, čím lépe je práce zaplacená, tím méně škodí lidskému zdraví, na vše jsou dneska už statistiky, a díky nim se snadno a rychle dopracujeme k pravdě o našem zdraví. Podívejme se na milionáře jak se dobře starají o svoje zdraví, protože je jejich práce velmi dobře zaplacená.

Jakmile zde skončil socialismus, tak se ukázalo že lidi se začali dožívat delšího věku díky tomu, že byla jejich práce lépe zaplacená, malá mzda to je ekonomické otroctví, kdy otroci nemají čas a peníze na to, aby se starali o svoje zdraví. Ceny jako v kapitalismu a platy jako v socialismu o tom je naše politika a ekonomika, logicky mnoho lidí od nás utíká tam, kde za svojí práci dostanou spravedlivou mzdu.

Podívejme se na to co; jíme, pijeme, čteme, slyšíme, atd. vstupuje do nás neustále mnoho špíny a jedů, následkem je logicky nemoc, znečistili jsme vše díky honbě za penězi a teď za to platíme tím že jsme nemocní. Pro zaměstnavatele je zaměstnanec jenom číslo ve statistice, ten kdo chybuje nebo pracuje pomalu, dostane výpověď bez odstupného většinou už ve zkušební době a tím nemá nárok na podporu na nezaměstnanosti, je to celé jenom ekonomické vězení, které umožňuje lakomým milionářům to, že mohou snadno a rychle bohatnout, a svoje zisky ukrývat v daňovém ráji.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu