Podívejme se na problematické jedince, které zavíráme často do vězení a blázince, zjistíme že za jejich špatným myšlením a jednáním je chybná výchova v rodině a škole, obrazně je to jako špatně nastavený stroj nebo přístroj který špatně funguje!

Napadá mě přirovnání s fotografováním, kdy je fotoaparát špatně nastavený, a tak se fotografie nepovede, dlouho jsem nechápal, proč mám neostré snímky pořízené teleobjektivem a zjistil jsem, že automatika u kompaktu s velikým zoomem nenastavila velmi krátký čas expozice, který by dokázal zajistit ostré fotografie, tak jsem nastavil čas ručně a fotografie byli už ostré.

Žijeme ve světě, kde je vše založeno na automatice, která není optimalizovaná a tím i dokonalá! Vnímám zaměstnané lidi jako roboty, které řídí naprogramovaná automatika.

Následkem je logicky mnoho konfliktů, na které není řešení, často mohou konflikty skončit i válkou, naše lidská minulost je plná válek a mnoha jiných zbytečných konfliktů o hodnoty! Internet nám v nahotě odhaluje to, jak mají lidi vymytý mozek, komu není rady tomu není pomoci! 

V klasických knihách je napsáno mnoho moudrosti problémem je to, že pitomci nečtou klasické knihy, moudrý je přeci ten, kdo přečetl mnoho klasických knih, to že má někdo vysokoškolský titul neznamená to, že je moudrý podívejme se na Ježíše Krista, který byl lodním tesařem a byl mnohem moudřejší než ti, co měli vysoké vzdělání. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..