Jak vyměnit kariéristy za politiky

Představme si EU bez kariéristů, je třeba v EU skoncovat s kariérismem pomocí zavedení moderní vědy a techniky, proč by měl někdo zde na někom parazitovat, nemáš na to, tak odejdi dělat to, na co máš. Tak jako jsme zrušili kasty tak musíme zrušit i kariérismus, život to je řeka, která se neustále mění, a dvakráte do stejné řeky nevstoupíš, každá přehrada je zde na této řece dočasně. Podívejme se do přírody, zde je neustálý boj o hodnoty, a to co neuspěje, to je násilně eliminováno, nejsme v EU tak bohatí, abychom si mohli dovolit živit v EU velmi mnoho kariéristů, co na nás sobecky parazitují. Kdo je a kdo není zde kariérista?

Z díla poznáme tvůrce, podívejme se na kupní sílu lidí v každém městě v EU, jsou zde v EU města s velikou kupní silou a města s malou kupní sílou, statistika jasně ukazuje, kde vládnou kariéristi, díky kterým je ve městě malá kupní síla obyvatel. Ekonomika funguje jako půjčovna knih, jsou knihy, které si lidi často půjčují, a jsou knihy, které si lidi nepůjčují, čtenář rozhoduje o tom, jak je která kniha populární, a žádná reklama jeho rozhodnutí nezmění.

Stejně tak i voliči musí přímou volbou rozhodnout, kdo zde bude dělat prezidenta nebo ministra, není problém vytvořit programy do počítače a na mobily pomocí kterých lidi budou každý měsíc hlasovat o tom, kdo bude příští měsíc prezidentem nebo ministrem, skončí období, kdy kariérista byl ve vysoké funkci deset let, a zde nic pro voliče nedělal. Nebudou zde už žádná předem vyplněná jména starých kariéristů, každý napíše jméno slušného člověka, kterého on osobně zná a kterému věří, že jej on nepodrazí.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]