Jak vyhrát bez boje

Bře 11, 2022

Vše, co žije to bojuje o to, co mu drogou zde je a to, co miluje a potřebuje, mnohdy je možné ale boj vyhrát bez agresivního boje, stačí jenom mít informace a ty správně použít. Ježíš Kristus je klasickou ukázkou použití informací, díky kterým on vyhrál boj o to, v co je správné věřit, jsme tím v co věříme tomu i sloužíme.

Lidi se rozdělují na ty, co věří svému vědomí a ty co věří svojí inteligenci, nemůžeme sloužit vědomí a inteligenci, musíme se rozhodnout tak jako se Ježíš Kristus rozhodnul, že bude věřit svojí inteligenci a tím nám ukázal cestu a my jsme jej následovali.

Celé učení Ježíše Krista je ukryté v jediném okamžiku jeho existence, kdy on umyl svým žákům nohy, takto může jednat jenom ten kdo odmítnul věřit vědomí a začal věřit inteligenci. Jakmile zrušíme nerovnost mezi lidmi zmizí i boj mezi lidmi, a tak všichni vyhrajeme bez boje.

Naše vědomí se snaží, jak může o vytvoření nerovnosti mezi lidmi a tím i vytvoření boje který nikdy neskončí, dokud zde bude mezi námi mocenská a ekonomická nerovnost, tak díky nekonečnému boji o moc a výhody budeme po celý život poražení, i když se dostaneme na vrcholu mocenské a ekonomické pyramidy jako; prezidenti, ředitelé, králové, generálové atd.

Skutečné trvalé vítězství je v rovnosti, protože zde již nejsou nepřátelé, co se budou snažit nás porazit, vítězství v nerovné společnosti je jenom ubohá iluze, kterou zakrátko musí vystřídat deprese. Podívejte se pečlivě na staré prezidenty a staré ředitele, jsou to jenom poražené vyhořelé lidské trosky, protože se dostali do zlaté klece, ze které nemohli již uniknout.