Jak vycouvat z problémů

Pokud jste se dostali do problémů, musíte z nich vycouvat, to je logické, každý problém má svojí příčinu, a dokud tu příčinu nenajdete a neodstraníte, do té doby nebudete moci vycouvat z problémů. Nejběžnějším problémem je deprese, v depresi se ocitáme, protože nemáme to, co nám dělá dobře, každý by chtěl být v cíli první, ale jenom ten nejlepší, je v cíli první, s tím nic nenaděláme, takový je život. Nevěřte na to co je v rozporu s lidovou moudrostí, lidi lžou a kradou, protože nejsou svatí, z dálky může hříšník vypadat jako svatý člověk, je tedy nutné poznat cizí lidi z blízka.
Dáme všem lidem do mozku kontrolní čipy a budeme tak kontrolovat myšlenky, za chybné myšlenky zde bude trest a za správné myšlenky zde bude odměna, na internetu bude neustále naskakovat to jaké kdo má právě myšlenky a jak byl za myšlenky potrestán nebo odměněn nebude zde pro nikoho imunita a výjimka, budeme vědět jaké myšlenky má; prezident, ministr, poslanec, senátor, generál, diplomat, soudce, profesor, ředitel, kněz, rabín, guru, manžel, manželka, dítě, atd.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu