Jak v politice lhát a krást a mít čisté ruce

Představme si to, že by se David Rath, stal naším prezidentem na deset let, místo Miloše Zemana, vše je jenom o štěstí, osud zamíchá karty a pak jde o to, kdo bude mít v politice štěstí, a získá funkci prezidenta. Byl by z něj dobrý prezident? O co jde, politika je kariéristické pokrytecké divadlo, a jde o to si udržet co nejdéle mediální popularitu, zde platí, není ten, co by se zavděčil všem, a naše Česká politická scéna je velmi specifická, a pochopit jí není jednoduché. 
 
Jaké by měl náš národ výhody a jistoty z toho, že by byl David Rath deset let prezidentem? Dokázal by nám zajistit to, že nám bude lépe ekonomicky tak, že se za deset let jeho vlády, dostaneme na ekonomickou úroveň Rakouska? Ekonomika by zde za vlády Davida Ratha fungovala stejně mizerně, jako když je ve vysoké funkci prezidenta Miloš Zeman, kde je jádro problému? Prezident u nás je jenom kladeč věnců, on zde nevládne! 
 
Kdo zde vlastně vládne? Zde vládnou milionáři, peníze hýbou světem od té doby, co se začali používat! Za vším jsou peníze a vše vyřeší peníze, pokud chceš v politice lhát a krást, musíš mít vždy čisté ruce, tak to dělají profesionálové, je to jako šachová hra, ve které stačí jedna chyba a je zde mat. 
 
Těžko někdy vyjde kniha na téma, jak v politice lhát a krást a mít čisté ruce, nikdo si nepodřízne větev, na které jako politik dlouho sedí. Pokud David Rath neví, že se u nás odposlouchávají telefony, a že je to v politice a podnikání u nás jenom samý zrádce a pokrytec, tak je naivní jako malé dítě a měl by se raději politice a podnikání obloukem vyhnout, kdo chce s vlky v klidu žít, ten musí i vlkem být.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu