Rubriky
Diktatura

Jak to tady funguje?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Tady to jsou galeje, pracuješ pomalu a tak letíš přes palubu a nakrmíš dravé ryby, většina těch co sem nově přijde do měsíce nakrmí dravé ryby a jak na tebe koukám tak ty vydržíš asi jeden týden. Je zde možné nějak přežít nebo utéci? Ne! To je genocida! Tady je to o přirozeném výběru jako v přírodě, vadný jedinec je evolučně eliminován a recyklován.

Takže je to zde koncentrační tábor a jsou zde i plynové komory? Zde místo plynových komor jsou mrazírenské komory, vyjdeš ze sprchy a vejdeš do mrazírenské komory, mrtvá zmražená těla se zde spalují společně s odpadky. Jak se zde někdo stane vadným jedincem který je eliminován?

Vše je zde o úkolové práci, pracuješ pomalu tak jsi eliminován, systém nebude živit lidi co pracují pomalu a chybují, nikoho nezajímá že jsi starý nebo nemocný, všechny informace vyhodnocuje umělá inteligence. Existuje něco po smrti? Smrt je konec hry, po smrti nic není, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, vše je zde jenom naprogramovaný dočasný proces.

Proč lidi nevědí že zde existují tyto moderní koncentrační tábory? Protože lidi žijí v globální dogmatické digitální totalitě, každý se egoisticky stará jenom o sebe a nezajímá jej kam mizí lidi, proč vadné lidi draho vraždit ve válce, když je možné vadné lidi levně eliminovat v koncentráku.