Jak tento složitý problém vyřešíme?

Vše zde je založeno na rozhodnutí, pokud víme tak nechybujeme, když nevíme, tak buď věříme nebo pochybujeme a vše si ověřujeme. Mnohokrát jsem se setkal s tím že došlo k selhání lidí a následkem byli problémy, selhává ostatně i technika a programy. Tento svět je experiment, a tak zde je mnoho chyb, v nás a okolo nás, lidi dělají chyby, a ty chyby před druhými utajují. 
 
Je to jako šachová hra, musíme používat mozek, a představit si jaké následky bude mít náš tah. Právě díky naší inteligenci mohla vzniknout kulturní civilizace ve které je internet a letecká doprava, mnoho lidí na světě je ale málo inteligentních, a to je veliký sociální a ekonomický problém, jablko nepadne daleko od stromu, hloupí rodiče mají hloupé děti. 
 
Je to jako když praskne potrubí s vodou, můžete jít zavřít vodu, nebo můžete vodu nosit v kýblu do odpadu. Proč mnoho lidí neví kde má zavřít vodu? Problém je ve vzdálenosti k informacím, každý využívá jenom informace co jsou mu blízké a proto je dialog problém, jeden se baví o voze a jiný o koze.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]