Jak správně jednat s psychicky nemocnými lidmi?

Nikdy neodporujte psychicky nemocným lidem, psychicky nemocný člověk reaguje agresivně, pokud mu někdo odporuje a tak by vám mohl fyzicky ublížit. Psychicky nemocný člověk sebe považuje za svatého Boha, a ty druhé považuje za hříšné kacíře, které je třeba eliminovat ohněm a mečem. Beran je nebezpečný zepředu, kůň je nebezpečný zezadu, a psychicky nemocný člověk, je nebezpečný ze všech stran, vždy je třeba být připravený na to, že na vás zaútočí nečekaně psychicky nemocný člověk, aniž k útoku má příčinu. Statisticky a vědecky je prokázáno, že příčinou toho že jsou všichni lidi psychicky těžce nemocní, je degenerace způsobená civilizací, podívejme se statisticky a vědecky na lidi co žijí v USA, zde je míra degenerace na vysokém stupni, stačí se podívat na filmy, které se natáčí v USA.
Nebo se podívejme na nepřizpůsobivé občany, jak parazitují na konzumní ekonomice, nepřizpůsobivost je způsobená degenerací a tak je třeba k těmto občanům přistupovat jako k psychicky nemocným lidem, a přemístit je na Sibiř, do velikých psychiatrických nemocnic, kde jim pomůžou specialisté, na psychické nemoci. Vše se dneska dělá ve velkém a tak se musí i na Sibiři ve velkém léčit mnoho miliónů lidí ze svých psychických nemocí, ve velkém je možné uplatnit; optimalizaci, automatizaci, digitalizaci, robotizaci, pásovou výrobu, kontejnerizaci, kategorizaci, atd. základem pro léčení lidí na Sibiři, bude plavání ve studené hluboké vodě na dlouhé vzdálenosti, ten kdo nezvládne tuto moderní Sibiřskou léčbu, ten se utopí, a jak víme, tak milion mrtvých psychicky nemocných lidí, co zemře každý měsíc na Sibiři, to je jenom nudná statistika.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu