Drogy, degenerace, přelidnění, fanatismus, nezaměstnanost atd. to je současný konzumní svět ve kterém musíme žít a bojovat o holou existenci každý den. Nejde o nový problém, rodiče mého otce zahynuli v Osvětimi, protože byli židé, a tak je fanatici zabili bez soudu. Náš svět je bojem o existenci a v boji je násilí, taková je realita a zavírat oči před realitou nejde dlouho, je třeba se symbioticky přizpůsobit naší životní situaci, nemá smysl se snažit změnit svět, nebo nadávat na to že je svět špatný. Svět, ve kterém člověk už mnoho tisíciletí žije byl vždy pro člověka špatný a nebylo možné s tím cokoli učinit, naděje na to, že v budoucnosti nebude tento svět špatný, je bohužel velmi malá, protože evoluce je postavená na boji, bez boje by zde nebyla evoluce!

V současnosti nejde již o to se dobře mít, ale jak současnost přežít a neskončit ve vězení, nebo jako bezdomovec! Otázka přežití je spojená s tím vyhnout se chybám, protože pokud uděláme chybu musíme za to i zaplatit anebo máme problémy které nás trápí, zásadní v našem životě je otázka hodnot vše zde má nějakou hodnotu a my musíme tu hodnotu znát a jednat potom tak jak to odpovídá hodnotám které vstoupili do našeho života. Často něco z dálky vytváří iluzi toho, že to má velikou hodnotu, ale z blízka poznáme že to velikou hodnotu nemá, jde většinou zde o lidi, co mají silné sexuální pudy, nebo berou drogy, takový člověk je vlkem v beránčí kůži a jde mu o to, na druhých lidech parazitovat a ekonomicky je likvidovat!

Velmi důležité jsou i priority postavené na správných hodnotách, naše budoucnost je otázkou našich priorit, do kterých investujeme čas a peníze, situace se často nečekaně mění a pokud my nezměníme podle situace naše priority, může to být pro nás cesta do vězení, nebo se z nás stanou bezdomovci. Nemohu vám dát seznam správných a špatných priorit, protože jste v zásadně jiné existenční situaci, a tak by vám můj dlouhý seznam mohl více škodit než pomoci. Správnou prioritou je to, co ekonomicky roste, život je založen na ekonomickém růstu, logicky špatnou prioritou je to, co rychle ztrácí svoji ekonomickou hodnotu, protože je to nemocné, nebo zbytečné, či to na nás nějak parazituje.

Podívejme se třeba na nákup potravin za potraviny utratíme velikou část našich peněz a potraviny i ovlivňují naše zdraví, do jakých potravin a nápojů investovat je správné? Většina lidí vychází z rodiny, kde vyrostla, a tak některým potravinám a nápojům dává automaticky přednost, aniž by se zamyslela nad tím, že by bylo možné provést v nákupu potravin zásadní změny. Jsou to stovky maličkostí, které utvářejí naši budoucnost, všeho zkuste, a to co bude pro vás správné toho se potom i dlouho držte! Dejte si veliký pozor na dobré rady od cizích lidí na ulici, nebo z televize a internetu, nejprve důkladně informace a rady z více zdrojů prověřujete a teprve potom něčemu důvěřujte, svět je velmi zlý a nepočítejte s tím, že ten druhý chce vždy jenom to, abyste se zde měli dobře!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..