Jak si založit stránku na doméně, aby byla rychle populární?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Můžete si nechat vše udělat od profesionálů nebo si to vše uděláte sami, stránka je hotová a je naplněna obsahem, ale je zde dlouho malá návštěvnost, kde je chyba? Aby měla stránka popularitu tak musí nabízet něco co zajistí popularitu, jenže všude kde je možný v něčem úspěch tam je i konkurence!

Nic nového pod sluncem, v přírodě je konkurence už od té doby, co zde příroda evolučně existuje a stejně tak i v lidské společnosti je konkurence taky od té doby co lidská společnost existuje. Můžete být i lepší, než je konkurence ale konkurence má výhody a protekci, takže stejně neuspějete. Zde platí pravidlo, čím větší riziko tím větší je i možnost úspěchu, každé lidské podnikání je spojené s rizikem, protože žijeme ve světě, kde je mnohé nejisté.

Je naivní hledat profesionály co vám udělají stránku která bude rychle levně populární, to je naivní utopie, je sice možné si zaplatit drahou reklamu, a tak bude vaše stránka rychle populární, jenže reklama je poslední zoufalá možnost, jak získat popularitu. Nejde si nevšimnout toho, že mnoho dříve populárních stránek zaniklo, protože přestali být z nějakého důvodu populární.

Vše je o nabídce a poptávce, pokud na stránce nabízíte něco, po čem není poptávka tak není vaše stránka populární. Dělat z návštěvníků vaší stránky pitomce to nefunguje, protože zde konkurence veliká je, komu není rady tomu není ani pomoci, proč je zde tak veliký problém s majiteli stránek, kterým není rady? Příčinou je to že majitel stránky je psychicky mrtvý a bavit se s mrtvolou je ztráta času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *