Jedni tvrdí že zde po smrti není očistec ani ráj, jiní tvrdí že je zde převtělení, a tak po smrti těla pokračujeme v novém těle, názory na to, jak vypadá očistec a ráj se různí záleží na kultuře. Z technického a vědeckého hlediska je očistec místo kde nemáte možnost svobodné volby z více možností a ráj je tak místem kde máte vždy možnost volby z více možností.

V běžném životě situace nebo organizace určuje, jestli budete mít možnost volby z více možností nebo možnost volby z více možností mít nebudete. Většinou platí to, že čím více je živý systém inteligentní tím více má i možnost volby z více možností, a tak více i žije v ráji, ten, kdo žije v ráji se stává závislým na životě v ráji a pokud se najednou nečekaně ocitne v očistci tak se z toho zhroutí.

Problémem je to že máme genetické tělo, pokud bychom tělo opustili natolik že bychom mohli tělo eliminovat v krematoriu a žili jenom ve virtuální realitě, tak bychom se ocitli všichni trvale ve virtuálním ráji, kde bychom byli svobodní a nebylo by zde už trestání za naše chyby, se ziskem svobody bychom ale ztratili pojem o tom, co je správné a co je chybné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..