Jak se stát nejlepším profesionálem?

Základem je dělej jenom to, pro co máš talent a co i fyzicky a psychicky zvládneš, obrazně je život sport, a pokud chceš být nejlepší ve sportu, musíš se i mnoho let o to snažit, a nesmíš to nikdy zbaběle vzdát, i když tě tvrdá konkurence srazí na kolena. Podívejme se na Křesťanství, začátky této optimistické svaté ideologie vypadali na to, že nemá žádnou naději na to, že uspěje v době plné pesimismu a skepticismu.

Začátky jsou jako síto, které oddělí hodnotné od nehodnotného, podívejme se na studium na vysoké škole, zde v prvním ročníku většina studentů neuspěje, příčinou je nedostatek pevné vůle a sebekázně, místo optimálnímu učení se studenti věnují něčemu zcela jinému, a myslí si naivně, že ono to dobře dopadne. Ve škole je to jako ve sportu, každému se měří stejně, podvody zde nejsou možné, buď na vysokou školu máš, nebo na ní nemáš, a máš smůlu.

Ono je to o prioritách, podívejme se na lidi, ze kterých se stali bezdomovci, je statisticky doloženo, že špatné priority jsou jistou cestou, jak se stát bezdomovcem, komu není dobré rady, tomu není ani pomoci. Vše je o zdraví, ten kdo je nemocný tělesně a psychicky, nemá žádnou šanci uspět v tvrdé konkurenci, podívejme se na lidi, co jsou nejlepší ve svojí specializaci, jak oni dbají mnoho o svoje zdraví tělesné a psychické.

Statisticky se porovnali diplomové práce úspěšných profesionálů, s lidmi co byli po vysoké škole neúspěšní, a ukázalo se, že ti co byli existenčně neúspěšní, měli i ubohé diplomové práce s nulovou hodnotou, protože nebyli zdraví fyzicky a psychicky. Podívejme se na to, jak dlouho lidi žijí v nějakém národě, tam kde se lidi dožívají běžně dlouhého věku, tam i dobře funguje ekonomika a politika, základem je zde čistota fyzická a psychická, špína má za následek nemocnost a tím i kratší život, v Japonsku si potrpí na čistotu, a v Indii je všude jenom špína.

Jako fotograf poznávám, že se u nás čistota ovzduší zlepšila, protože mnoho zastaralých továren konečně zkracovalo, a jsou zde místo nich moderní továrny, které neznečišťují už ovzduší, taky je zde i moderní doprava, která už tolik neznečišťuje, odvzduší. Ještě by to chtělo i zlepšit čistou u psychiky u nás, kdy nahradíme konečně lež a nenávist za pravdu a lásku.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu