Rubriky
Matrix

Jak se optimálně neustále přizpůsobovat změnám?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Co bylo to nezměníme, o tom co bude nic nevíme, jak se optimálně neustále přizpůsobovat změnám? Podívejme se do přírody, zde se eliminuje vše, co se nepřizpůsobí změnám, chybu zde každý udělá jenom jednou. Zavedeme kontrolní čipový GVKB systém který bude bodovat lidi a organizace, to co se nepřizpůsobí to se eliminuje, skončí doba ve které jsme ideologicky a ekonomicky podporovali to co se nedokázalo přizpůsobit optimálně změnám. 

Nebudou zde; regulace, dotace, výjimky, clo, daně, poplatky, pokuty, certifikace, atd. civilizaci bude řídit globální umělá GVKB inteligence a GVKB roboti, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi zde globálně budou jenom na ubohé práce za ubohou mzdu podle globálních tabulek, kdo nebude každý den v roce profesionálně pracovat, ten nebude ani mít co jíst a kde spát. 
 
Nemá smysl a logiku opravovat to, co se už nevyplatí opravit, skončí zde; sekty, náboženství, politika, filosofie, móda, reklama, pohádky, pokrytectví, alibismus, kariérismus, podrazy, inflace, atd. vyčistíme tento chlív od všech sraček, spláchneme velikým proudem vody všechny staré sračky, a bude zde vše čistě bílé. Běž se podívat do krematoria ať víš co tě bude jistě brzo čekat, přežijí zde jenom alfa jedinci.