Přeskočit na obsah

Jak se dožít vysokého věku ve zdraví?

Okolo dlouhého věku je mnoho svatých pověr, kterým věří dokonce i lékaři, základem je zde dobrá nálada a hodně kvalitního spánku, to vede automaticky i k tomu že jíte a pijete to co je správné a děláte to co je správné. Velikým problémem jsou vaše vztahy k lidem, je to neskutečné, jak se k vám lidi ve vašem okolí chovají, vědci dělali pokusy, kdy tajně sledovali chování lidí ve vztahu, dospěly k tomu, že lidi se ve vztahu chovají jako parazitující klíšťata, a vysávají psychickou energii z ostatních lidí. Dokonce i matky mohou vysávat psychickou energii ze svých dětí, z lidí se stali pokrytečtí herci, co se jinak chovají na veřejnosti a jinak v soukromí.

Člověk je člověku pekelným očistcem, a to jistě musí mít i nějakou příčinu? Tou příčinou toužení po moci, společnost dělá vše pro to, aby byl člověk od narození do smrti bezmocný a tím se v člověku hromadí touha po moci, a jakmile má příležitost tak se jí snaží využít a vysát jako klíště psychicky jiného člověka, když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém, a tak do vztahu přichází násilí. Žít sám je jedinou možností, jak se dožít vysokého věku ve zdraví, nevěřte naivně na to, že najdete ideálního partnera, který vás nebude psychicky vysávat jako klíště.

Společnost chce, aby lidi žili v rodině a měli tak hodně dětí o které se budou dlouho kvalitně starat, když dítě dospěje tak rodiče opustí a stane se z dítěte ekonomický otrok, který bude platit veliké daně a nedožije se většinou starobního důchodu, protože vyčerpáním předčasně zemře. Velikým problémem jsou dneska u lidí návykové drogy a léky na psychiku, chemie vede k tomu, že se člověk promění v klíště bez citu a charakteru, proto mnohá ochočená zvířata musíme vykleštit, aby s nimi nebyli problémy, bohužel psychopaty a sociopaty ve vysokých funkcích vykleštit nesmíme. 

Štítky: