Vše, co je inteligentní to směřuje, co cíle a setkává se tak s problémy které se obtížně řeší. Zdrojem všech problémů jsou závislosti, které jsou továrnou na problémy, největší závislost je na těle, musíme se o tělo mnoho starat jinak naše tělo přestane fungovat a my zemřeme.

Otroctví je následkem toho že máme genetické tělo, po smrti nic není, protože smrt to je konec hry o to, co potřebujeme. Ježíš Kristus pochopil, že tělo je překážkou na cestě k osvícení, a tak se nechal ukřižovat, hodnotu zde má jenom naše dílo, které je dokonalé, když tvůrce zemře tak dílo je zde i po jeho smrti!  Jak ale vytvořit dílo které zde bude i po vaší smrti?

Podívejte se na vývoj robotů, roboti byli pořád pomalí a nešikovní, problém byl pořád v optimalizaci a když se optimalizace konečně po mnoha letech ukončila tak najednou jsou roboti rychlí a šikovní, stejné je to i se zákony a normami, je třeba zákony a normy optimalizovat tak že vše zde bude optimálně fungovat.

Je třeba vytvořit konečně zákony a normy na míru každému člověku pomocí umělé inteligence, lidi nejsou stádo ovcí a elita to nejsou pastýři, každý člověk je zde proto aby sloužil společnosti a společnost se musí za to každému odměnit výhodami a jistotami.

Už zde bylo v minulosti dost amatérských chyb, díky kterým se zničilo mnoho hodnot a zemřelo zbytečně mnoho lidí, vše je o zajištění kvality, jenom tak můžeme dosáhnout všichni svého cíle. Mnohé z dálky vytváří iluzí kvality a z blízka poznáme že je to zmetek s nulovou hodnotou.

Detektor chyb v lidském myšlení je jedinou možnou cestou k tomu, aby zde skončil konzumní očistec, ve kterém není pravda a láska. Pro mnoho lidí je chybování drogou, na které jsou existenčně závisí a díky detektoru chyb se z této závislosti dokonale vyléčí, tím zde skončí temná doba, ve které nám byl tem druhý pekelným očistcem, a proto máme raději psy než lidi.