Jak řídit optimálně ekonomiku a politiku

Pokud potřebujeme něco řídit tak je k tomu potřeba; data, informace, programy, inteligenci, praxi atd. Jak řídit optimálně ekonomiku a politiku, abychom se měli lépe? Cesta je v nahrazení lidí za umělou inteligenci a roboty, lidi nejsou pro řízení ekonomiky a politiky už vhodní, protože lidi dělají chyby a všechny snahy o to, aby lidi nedělali chyby jsou marné.

Když lidi nezvládnou něco po dobrém řeší to po zlém a následkem je dogmatická totalita, spojená s tím že se lidi proměnili na čerty, co žijí v pekle, a to vede k veliké konzumaci drog a vírou v pitomosti. Je naivní věřit tomu že pokud vyměníme po volbách staré politiky za nové politiky, že nám bude líp.

Vyměnili jsme jenom staré čerty v pekle za nové čerty, je třeba vyměnit všemocnou elitu za roboty a umělou inteligenci. Vše je zde evoluční proces, který nemůže mít smilování s tím co je chybné, a tak to nahradí za správné. Tak jako zaniklo náboženství a otroctví tak i zanikne rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, každý monopol je zde evolučně dočasně. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *