Jak profesionálně uspět v tvrdé konkurenci?

Jelikož každý centralismus nebo monopol, vede vždy k jistému zániku, tak je zde tvrdá konkurence, tam kde jde o veliké hodnoty, jedna věc je chtít být nejlepší, a druhá věc je být skutečně nejlepší. Ve válce se v nahotě odhaluje to, o čem zde konkurenční kultura je, pro vítězství zde umírá mnoho lidí a ničí se i mnoho hodnot.
Základem úspěchu je dlouhodobá optimální strategie, co je ale pro jednoho optimální dlouhodobá strategie, to pro jiného je chybná dlouhodobá strategie, nejsou zde univerzální optimální dlouhodobé strategie, na které je spolehnutí, protože každý člověk je originálem, který je v originální situaci která se rychle mění. Jenom smrt je zde jistá a vše ostatní je nejisté, se vším zde manipuluje strach.
Stvořitelem života je strach, Bůh to je jenom pohádka pro malé děti, anebo pro naivní dospělé hlupáky, moc Stvořitele je zde díky našemu strachu z trestu, a tak mnoho lidí před strachem uniká do iluzí ve; snu, pohádce, pověrách, sektách, náboženství, politice, reklamě, umění, sociální síti, drogách, sexu, jídle, kariérismu, atd. Nikdo ale nemůže před strachem utéci daleko, strach je jako náš stín. Čím větší je strach, tím snadněji je člověk manipulovatelný, a tak je zde snaha pomocí svaté dezinformační strategie, nahnat lidem strach z války, nebo z trestu smrti.
Podívejme se na Bibli z pozice strachu, a nahraďme zde slovo Bůh slovem strach, a najednou pochopíme, co je za náboženstvím a politikou. Jak profesionálně uspět v tvrdé konkurenci? Buď tím čím opravdu jsi, a nehraj si na to, co nejsi, nezajímej se o to, co konkurenti o tobě říkají, zajímej se o to, co o tobě vypovídá tvoje dílo, z díla je spatřen tvůrce, pokud nedokážeš zde nic hodnotného vytvořit, tak jsi v troubě, protože jsi trouba.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu