Jak pomoci pyšným a lakomým lidem

 

Každý kdo je pyšný a lakomý potřebuje nutně pomoc, aby neměl deprese, pokud je mu ale nabídnuta optimální pomoc, tak on ji nepřijme, protože je pyšný a lakomý, je to začarovaný kruh, který odsuzuje pyšné a lakomé lidi k tomu, že musí po celý život trpět toužením, které je jim soužením. Většina těchto lidí uniká do konzumace chemických drog, nebo do počítačových her, a tak se z těchto lidí stávají ubozí závisláci, kterým to už geniálně nemyslí, a tak dělají ubohé životní chyby.

Doba se ale rychle mění, všude jsou čipy a kontrolní snímače, i u mě doma se vše už snímá elektronicky, a tak nemusí ke mě chodit někdo, kdo by kontroloval, topení, vodu, plyn, elektřinu, atd. vše se posílá elektronicky do dispečinku, a elektrionicky se to zaplatí.

Už brzo zde budou domácí inteligentní roboti, co vám pomohou v domácnosti, vše jistě směřuje do světa virtuální globální reality, a tím i do neosobních vztahů, a nedosattku osobních citových vztahů, vytváříme si digitální klec, ve které budeme mít ubohé digitální náhražky, jako jsou třeba sociální sítě.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu