Jak pomoci EU

Nedávejte ubožákům v EU almužny ale umožněte jim život v EU rezervaci, lidi si nikdy a nikde nebyli rovní, vždy zde bylo rozdělení lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, podívejme se na problém s ekonomickými přistěhovalci ze zaostalých kultur, naše snahy začlenit násilně tyto přistěhovalce do EU se ukázali jako naivní a marné. Rozhodně to není diskriminace pokud nepřizpůsobivé příživníky přemístíme do EU rezervace, zavírat je do vězení je ekonomicky velmi drahé a investice se nám nikdy nevrátí. Pořádek znamená to že přemístíme vše tam kam to správně patří a ubožáci patří do EU rezervace, nic nového pod sluncem v USA takto přemístili zaostalé místní obyvatelovo do rezervací, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno.

Neplatíš v EU veliké daně dlouhodobě tak skončíš automaticky v rezervaci, EU není zaopatřovací ústav pro ubožáky, výjimkou jsou starobní důchodci, protože oni mnoho let pro EU pracovali a tak si i zaslouží i hezké stáří. Aby lidi nemohli v EU parazitovat, tak svěříme v EU moc a bohatství EU umělé inteligenci, nebude zde tak už v EU politika a byrokracie, lidi dělají chyby a pracují pomalu a draho, je třeba škrtat náklady všude v EU, už zde bylo dost pokrytectví a protekce. Vše se bude; digitalizovat, optimalizovat, automatizovat, aktualizovat, atd. Základem pro nové EU bude; kontrola, kvalita, rychlost, ekonomika, čistota, pravda, láska, moudrost, spolupráce, atd. každý dostane tolik hodnot ke svojí existenci, kolik si objektivně zaslouží, pro nikoho v EU nebude protekce ani výjimka.

Zboříme v EU vše co je zastaralé a nahradíme to tím co je moderní a kvalitní, už zde nebudou padat špatně udržované mosty a už zde nebudou vysoké domy bez výtahů, vybudujeme taky všude v EU rychlé široké dálnice, rychlé moderní železnice, postavíme moderní automatizované továrny, atd. Skončí doba kdy z EU unikali peníze do ciziny na konta lhářů a zlodějů, odpojíme se od globálního internetu a tak nám bude zcela jedno co se děje mimo EU, zakážeme lidem cestování z EU a do EU abychom se ochránili před smrtelnými nemocemi a ekonomickými problémy, připojíme k EU všechny národy co jsou podle mapy v Evropě, nebude možné z EU vystoupit tak jako to svévolně udělala pyšná Anglie.

Nebudeme už dovážet zboží a služby z míst mimo EU, vše si zde sami vyrobíme a co si vyrobíme to si i spotřebujeme. Zavedeme v EU jeden jazyk a to Angličtinu, ostatní jazyky se zakážou učit ve školách a zničí se všechny knihy a stránky na internetu co nejsou v Angličtině. My jsme v EU doma a nikdo kdo je mimo EU nám nebude násilně určovat co je správné a co je chybné, dobrota je žebrota. Zrušíme v EU názvy států a každý stát bude mít jenom svoje EU číslo, tak jako mají čísla třeba obvody v Praze. Každý dostane na krk digitální EU obojek, abychom jej měli pod kontrolou v reálném čase, a tak eliminovali to že lidi lžou a kradou. Každý bude mít vymezeno kde se smí pohybovat, pokud někdo poruší toto nařízení tak skončí v rezervaci, vše je o tom, EU pravidla a EU hra, chybu každý udělá v EU jenom jednou, protože v EU rezervaci už nebude moci chybovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..