Jak parazitovat na parazitech

Ekosystém je postaven na boji o existenci a zde jde jenom o to, jak parazitovat na parazitech, je chybou hovořit o tom že parazit parazituje na hostiteli, správně musíme říci, že parazit parazituje na parazitech, hostitel to je jenom vědecká iluze, v ekosystému nejsou žádní hostitelé, jsou zde jenom parazité, co na sobě parazitují! Podstatou života je parazitování kdy pomocí tělesné a duševní agrese dochází k tomu, že parazité na sobě navzájem bezcitně parazitují a neustále se v parazitování evolučně zdokonalují.

Jsou zde obrazně jakési pyramidy, kde na vrcholu je první liga pro parazitující mocnou a bohatou elitu a dole je poslední liga, pro parazitující ubohou bezmocnou a chudou lůzu, která zde nemá žádnou hodnotu a podle toho je s ní i zde jednáno. Pokud se parazité přemnoží dochází k válkám mezi parazity a parazité se ve válkách agresivně zabíjejí a ničí i materiální hodnoty nepřítele.

Vztahy mezi parazity jsou postavené logicky na parazitování, kdy boj a soutěž rozhodne o tom, kdo bude zde parazitovat a kdo na sobě nechá druhého parazitovat, parazitují na sobě jak společnosti, tak jedinci, parazité jsou na sobě existenčně závislí, a tak pro parazitující dítě, jsou bohem jeho rodiče, na kterých může dítě po krátkou dobu života parazitovat.

Někdy parazité zabíjejí svoje děti, protože nemají dostatek existenčních zdrojů a nemohou si dovolit to, aby na nich jejich děti mnoho parazitovali. Konkurence mezi parazity je veliká a krutá, uspějí zde jenom ti, co se naučili dokonale parazitovat a umí se bránit tomu, aby na nich okolí parazitovalo.

Základem pro parazitování je vytváření rájů a očistců, vstup do ekonomického ráje je vždy přísně hlídán, aby se do ráje nedostal někdo, kdo není geniálním parazitem, co zde hraje první ligu v parazitování jako; král, císař, prezident, ředitel, milionář, celebrita, generál atd. Pekelným očistcem pro parazity jsou vyhlazovací pracovní tábory, kde musí parazité žít v existenčně zoufalých podmínkách, pod neustálým zlým policejním dozorem a jsou zde trápeni hladem a těžkou prací v zimě a špíně.

Někdy zde jsou naivní snahy tento systém zlepšit aby se parazitům zde lépe žilo, následkem je přemnožení parazitů a následuje válka mezi parazity o teritoria a existenční zdroje, problémem je zde i degenerace u parazitů kdy je zde nadbytek zdegenerovaných parazitů bez hodnoty a je obtížné na těchto parazitech ekonomicky parazitovat, protože se parazité proměnili jenom v ubohé žížaly co umí jenom mnoho žrát a na všechno srát, díky tomu že jsou závislí na konzumaci drog a drogy z nich učinili žížaly, co jenom žerou a na všechno serou.

Elita vytváří pro parazity ekonomické klece, aby měla zde parazity pod ekonomickou kontrolou a mohla na nich snadno ekonomicky parazitovat, takovou klasickou klecí je místo, kde je vrátnice a zde se kontrolují parazité co vstupují a vystupují z ekonomické klece, čím lepší je zde ve vrátnici kontrolní systém tím důležitější je tato klec.

Budoucnost směřuje k tomu, že ve vrátnicích budou policejní roboti a oni podrobí každého parazita důkladné tělesné a duševní kontrole a pokud zjistí to, že je parazit nekvalitní, tak jej eliminují a potom se on recykluje na potravinové granule. Ve zprávách potom bude parazitům oznámeno že byl jejich starý prezident právě recyklován na potravinové granule, protože jeho myšlení bylo pomalé, a tak pomalu vyplnil kontrolní elektronický test ve vrátnici.

Jakmile bude nějaký parazit pomalý tělesně nebo duševně, bude recyklován, protože to, co je pomalé to parazituje na ekonomickém systému a tím systému způsobuje problémy, takto se systém udrží snadno ve funkčním stavu a s nekvalitními parazity už zde nebudou problémy.

Pracujete pomalu máte výpověď, o tom to zde je, že už ve vrátnici, musí být pomalý jedinec otestován a eliminován, aby se nemusel nařízený již zdržovat tím, že bude muset říkat podřízenému to, že on pracuje pomalu a že proto má dneska okamžitou výpověď. Jak si to zde uděláme takové to zde i budeme mít, podívejte se do přírody zde vše, co je pomalé to je automaticky zlikvidované, a proto je zde ekonomický ráj kde vše optimálně funguje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.