Jak optimálně ušetřit, když inflace vše zdražuje?

Problém s inflací a zdražováním není evolučně nový a řešíme jej už mnoho tisíciletí a pořád se točíme v začarovaném kruhu bídy? Zakopaný pes je v tom že dobrota je žebrota, jsme dobří k tomu, co si naši dobrotu nezaslouží, podívejme se třeba na plýtvání u; elektřiny, plynu, topení, vody, potravinami, nápoji, oblečením, dopravou, zábavou, vzděláním atd.

Všude se plýtvá hodnotami a nikdo to neřeší, musíme mít na světě tolik lidí, když je zde nedostatek existenčních zdrojů? Lidí je na světě jako sraček a o tom je problém s inflací a zdražováním! Za posledních dvě stě let se počet lidí na světě zdesetinásobil, a to zde přitom byli často války a pandemie, za posledních dvě stě let se průměrná délka života globálně zdvojnásobila! 

Potřebujeme zmenšit počet lidí na světě a zvětšit kvalitu lidí, jinak vše skončí zase velikými válkami, ve kterých se budeme zase po milionech bezcitně vraždit a ničit mnoho hodnot. Už musíme skončit s povrchními dočasnými řešeními problémů u ekonomiky a politiky, začneme globálně s nahrazováním lidí za umělou inteligenci a roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, ekonomičtí ubožáci se z konzumní civilizace odsunou násilně do národní rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se realizovala optimálně nenásilně genocida.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *