Jak optimálně realizovat svoje představy?

Jedna věc je chtít a druhá věc je mít, abychom zde něco získali tak i musíme něco zde ztratit, když se k něčemu přiblížíme tak se od jiného vzdálíme. Podvědomě toužíme po růstu, ale zjišťujeme to, že růst je problém díky zaostalosti a bídě, následkem je deprese nebo ekonomická migrace.
 
Nejsme připravení na vstup do reality, ve které musíme neustále řešit složité problémy. Život není boj o zisk, je to programově řízený proces, který není optimální, existujeme ve světě kde je dobrota žebrota, vše je zde mediální divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, druzí poukazují na třísku ve vašem oku, ale oni mají ve svém oku trám. 
 
Spatřuji realitu jako bubliny, které jsou uvnitř prázdné a jsou zde dočasně, podívejme se na lidi, co jsou nahoře a rozhodují egoisticky o nás bez nás, jsou to jenom pyšné dočasné bubliny s nulovou hodnotou, sto let po jejich smrti už nikdo nebude vědět o tom, že zde existovali, protože po sobě nezanechali trvalé dílo. 
 
Současnost je o tom jak rychle a levně vyrábět náhražky a polotovary, dospěli jsme tak daleko, že používáme antikoncepci a díváme se na porno. Nebude to trvat dlouho a nahradíme globálně prezidenty za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty, roboti budou v továrně vyrábět roboty, člověk bude v civilizaci už zcela zbytečný. Jak optimálně realizovat svoje představy? Všeho zkuste a dobrého se držte tak dlouho, dokud nebudete úspěšní.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu