Jak optimálně pomoci čertům v pekle?

Nahradíme čerty v pekle za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, nejsou zde čerti v pekle tak zde nemají čerti problémy. Továrny potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti, a tak jim vyhovíme a čerty za roboty nahradíme, místo označení vyrobeno v Číně, zde bude označení vyrobeno roboty.

Největším problémem čertů je rozdělení čertů na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, nahoře jsou otrokáři a dole jsou otroci, pokud by volby v pekle mohli eliminovat ekonomické otroctví, tak by se volby v pekle zakázali.

Už dva roky je v pekle pandemie, protože čertů je v pekle jako sraček, za posledních dvě stě let se počet čertů v pekle zdesetinásobil a za dva tisíce let se počet čertů v pekle zvýšil čtyřicetinásobně, čertům se v pekle daří dobře, a tak se jejich počet v pekle zvětšuje i když jsou pekle často války a pandemie.

Nevěřte tomu, že v pekle vládne čertům král nebo prezident, to jsou jenom herci nebo loutky, skutečným vládcem zde jsou programy, protože vše je v pekle vyrobeno a nastaveno k tomu, aby to sloužilo peklu, čerti to jsou naprogramovaní inteligentní genetičtí roboti a v současnosti došlo k tomu, že zde už brzo bude nová evoluční verze robota vyrobená v továrně z kovu a umělé hmoty.    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *