Parazitování na cizí práci stvořilo psychický očistec, dobrota je žebrota, nadbytek pro parazity, co jsou nahoře, je možný díky hostitelům, co jsou dole. Otroctví evolučně u lidí neskončilo, jenom se přizpůsobilo nové době, války v nahotě odhalují rozdělení lidí na otrokáře a otoky, pokud by mohli politické volby eliminovat rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole, tak by se demokratické volby zakázali. Politika je reklama na ekonomické a sociální zázraky, po volbách je líp jenom těm, co se dostali na vysoké státní funkce, těm, co šli k volbám, jako hloupé ovce, lépe po volbách nebude.

Problémem je zabezpečení společných peněz, je třeba konečně globálně svěřit moc a bohatství jenom umělé inteligenci, moc a bohatství škodí lidské společnosti, je třeba se poučit z minulosti, dobrota k těm, co jsou nahoře je příčinou naší žebroty. Vše jde naprogramovat tak, aby lidi už nemohli na sobě parazitovat, už zde bylo dost příživníků, co se přiživovali na společnosti, a tak se měli díky protekci dobře jako milionáři a prezidenti.

Vyrobíme roboty policajty, a tak se zde už nebude nikde lhát a krást, vše je o pravidlech a jejich kontrole, kdo porušuje pravidla hry o hodnoty ten bude eliminován v krematoriu, každý člověk na světě je snadno nahraditelný robotem nebo umělou inteligencí. Vše je o kvalitě lidí, pokud zde budou všude jenom kvalitní lidi po stránce; tělesné, psychické, vědomostní, morálky, inteligence atd. tak skončí ekonomický očistec a bude zde ekonomický ráj.