Jak objektivně vypadá pravý bůh?

Víra od věřících požaduje, aby uvěřili ve všemocného svatého boha, to logicky vede k otázce a jak objektivně vypadá pravý bůh? Dokud boha neuvidím tak na něj neuvěřím, protože dobrota je žebrota. Podle vlastností, jaké má bůh můžeme začít hledat pravého boha, nakonec dospějeme k tomu, že objektivně je bůh svatá ideologie, založená na propagandě a cenzuře. Svatá ideologie nemá hmotné tělo, které bychom mohli vyfotografovat nebo namalovat jako obraz. Jak evolučně došlo k tomu, že v lidské společnosti vznikají svaté ideologie, kde v centru je bůh?

Vše je o toužení, které vytváří soužení, toužíme po tom se mít dobře a když se nemůžeme mít dobře v realitě, tak unikáme do světa iluzí v naších snech a pohádkách, taky je možné uniknout i pomocí chemické drogy a léků na psychické nemoci, bůh je pohádkovou postavou něco jako kouzelník v pohádce. Člověk stvořil boha ke svému obrazu, a tak na obrazech často vypadá bůh jako starý člověk, stejně tak i člověk stvořil svaté zástupce boha, co umí dělat zázraky jako bůh. Svatá ideologie to je reklama na zázraky, jsme klamáni více než si uvědomujeme, války v nahotě odhalují to, že se z lidí stali roboti na dálkové ovládání, které je možné snadno ve velkém pomocí zbraní eliminovat. 

Co se evolučně stane, pokud nám bude globálně vládnout jenom umělá inteligence a autonomní roboti? Umělá inteligence bude chtít pro nás jenom to nejlepší, a tak nás odsune do rezervací a zde budeme mít všichni nahý zadek a budeme jíst z ruky do huby, každý se bude egoisticky starat jenom o uspokojení existenčních potřeb a tím rychle skončí svatá ideologie která z lidí dělala pitomce co dělají pitomosti, a tak se modlí k bohu v naději, že se stane zázrak.

Příspěvek byl publikován v rubrice Láska se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.