Jak nebýt otrokem a jak být otrokářem?

Víte, jak si optimálně užívat krátkého života, abyste měli trvale dobrou náladu? Není to nic složitého stačí jenom změnit svoje priority podle situace ve které jste, univerzální rady jsou k ničemu, protože každý je originál v originální situaci, a tak co je pro jednoho dobré to je pro jiného zlé.

Poznej sebe a svoji situaci z blízka a potom použij svoji hlavu k tomu, že najdeš cestu k tomu se mít dobře, základem je pochopit to že lidi jsou hříšníci a z hříšníka nikdo anděla neudělá po dobrém ani po zlém na lidi platí jenom násilí, a proto od počátku vzniku lidské kultury je každá kultura a organizace řízená pomocí násilí, a tak se lidi rozdělují na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Byli zde i naivní pokusy o; svobodu, rovnost, pravdu, lásku, demokracii, emancipaci, altruismus, humanismus atd. vždy to nefungovalo, a tak to zkrachovalo. Čím více je zde člověk otrokem tím lépe vše zde funguje, to že otroci mají deprese, a tak kouří cigarety a pijí slivovici nijak nevadí otrokářům, protože mnoho zatížili daněmi cigarety a slivovici. Otázka tedy zní, jak nebýt otrokem a jak být otrokářem?

Řešení je jednoduché, začnete vyrábět čipy do hlavy a čím více bude mít lidí čip v hlavě tím více otroků na vás bude pracovat, jde o to abyste s tím začali globálně první a konkurence neměla čas začít taky čipy vyrábět, když otroctví tak dokonalé, udělejte ze všech lidí loutky na dálkové ovládání a staňte se králem planety Země na mnoho tisíciletí díky tomu, že vaše děti nastoupí na trůn po vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.