Přeskočit na obsah

Jak naučit pitomce používat peníze?

Pravda a láska je luxus, na který nemáme. Ano, lež a nenávist je zde zadarmo, kdežto pravda a láska je zde moc drahá, je to jasná volba, dokud se neodstraní bída, do té doby zde bude pravda a láska jenom pro ty co jsou velmi bohatí.

Za vším jsou peníze od té doby, co peníze existují, peníze nejsou dobré ani zlé, problém je v tom, že lidi neumí optimálně peníze používat, protože byli vychování jako otroci peněz. Peníze neumí správně používat ani podnikatelé a politici, komu není rady, tomu není pomoci, o tom jsou neustálé problémy s penězi a následkem jsou krize a války.

Pokud by lidi uměli správně používat peníze, tak by zde nebyli už krize ani války, jak naučit lidi používat správně peníze? Je to jednoduché stačí eliminovat protekci, protekce je příčinou toho že neumíme správně používat peníze.

Spatříte něco, co má u vás protekci, a tak si to za peníze koupíte, má u vás nějaký člověk protekci, a tak mu dáte výhody a jistoty atd. problémem je to že protekce zde je už velmi dlouho, a tak hluboce zapustila kořeny a tím je problém jí eliminovat.

Štítky: