Jak najít někoho kdo má zdravý mozek?

Včera jsem se na sociální síti optal, kdo je zde naším duchovním pastýřem, a nikdo mě nedokázal odpovědět, takže jste ubohým stádem bez duchovního pastýře. Pravým pastýřem každého člověk je jenom jeho geniální mozek, nemůže být jeho pastýřem; Ježíš Kristus, Hospodin (JHVH), Buddha, Alláh, král, šlechtic, prezident, celebrita, milionář, ředitel, nadřízený, atd. Jak došlo k tomu, že všichni lidi u nás mají nemocný mozek? Příčin je zde mnoho, jde zde o; drogy, degeneraci, ideologie, pověry, pohádky, náboženství, mytologie, kulty, fetiše, rituály, filosofie, reklamu, dezinformace, atd. 
Nejhorší je, že pokud jdete za lékařem, aby vám on pomohl tak lékař v nemocnici má mozek taky těžce nemocný, a tak vám on nepomůže, najít někoho kdo má zdravý mozek, to je jako hledat jehlu v kupě sena. Konzumujeme nadměrně; dezinformace, kafe, pivo, slivovici, cigarety, doutníky, čokoládu, prášky na hlavu, atd. a je jenom logické, že z toho musí náš mozek těžce onemocnět, jak léčit správně nemocný mozek? Jediné co funguje je hodnotná hudba ve sluchátkách, pomocí hodnotné hudby se dobře naladíte a tím se změníte.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu