Jak mít vše co nám schází?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Za naším toužením, které je nám soužením je naše paměť, roboti zatím nemají ještě velikou paměť, a tak neznají toužení, paměť je velikou výhodou ale díky paměti máme psychické nemoci a neumíme naši paměť vyčistit od starých informací. Jak mít vše co nám schází?

Problémem je zde nahrazení starého za nové, realita, ve které existujeme je velmi stará po stránce fyzické a po stránce programové, bez modernizace budeme pořád v začarovaném kruhu, budeme muset začít s nasazováním; automatizace, optimalizace, digitalizace, globalizace, robotizace atd.

Lidská práce se musí stát drahou a práce strojů a programů se musí stát levnou jinak se nebudeme mít líp, nejdůležitější je pro nás vstoupit do virtuální reality která bude naším novým domovem a kde budeme tím čím chceme a nebudeme se už muset trápit s tím, že jsme tím, čím nechceme být.

Aby virtuální realita optimálně fungovala tak zde musí být GVKB umělá inteligence, která se zde bude o vše profesionálně starat, tím se zamezí tomu, aby zde mohli virtuální lidi mohli chybovat, právě naše chybování má za následek to, že se máme zle, a tak máme deprese.

Většina lidí se chová po celý život jako malé děti, a proto zde nefunguje optimálně; ekonomika, politika, náboženství, filosofie, umění, školství, rodina atd. Kontrola pomocí umělé inteligence je základem pro to abychom se měli dobře a ten druhý nám nebyl peklem. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *