Jak léčit nemoci?

V dnešní konzumní době, se konzumní svět stal velikou nemocnicí, ve které nemocný léčí nemocné, jestli si někdo myslí, já jsem zdravý, je to díky tomu, že on nezná dobře svůj zdravotní stav, zdraví člověka je iluze, díky degeneraci a znečištění životního prostředí, je každý člověk od narození do smrti nemocný.
Při léčení se běžně setkáváme s tím, že se nemoc po vyléčení zase vrací jako by nemoc byla naším stínem, a vyléčení bylo jenom krátkou dobou, kdy nesvítilo slunce, a bylo právě zamračené počasí. K léčení se přistupuje v každé kultuře jinak, někde se používají velmi staré způsoby léčby a jinde se používají zase moderní složité způsoby léčby.
Někdy je lepší léčit starým způsobem léčby, a jindy je zase lepší léčit moderním způsobem léčby, záleží na tom, jaká nemoc se právě léčí. Tak jako onemocní člověk nebo zvíře, tak může onemocnět i; příroda, ekonomika, politika, náboženství, umění, podnikání, školství, rodina, atd. v současnosti lidi nejvíce trápí nemocná ekonomika, protože pracující lidi, nemohou díky nemocné ekonomice mít zde výhody a jistoty, které potřebují k tomu, aby se měli existenčně dobře.
Mnoho lidí, se snaží nemocnou ekonomiku řešit zbabělým útěkem tam, kde je ekonomika zdravá, a to se nelíbí logicky lidem v národech, kde je ekonomika ještě zdravá, protože ekonomická emigrace, jim způsobuje ekonomické problémy, které mohou způsobit to, že jejich ekonomika onemocní.
Jak léčit nemoci? U nás máme na léčení nemocí moderní metodu, a to přemístění nemocného člověka do krematoria, je to přelomová metoda, která funguje univerzálně a rychle, veliké horko eliminuje rychle všechny nemoci a tím je zde problém s nemocným člověkem na věčné časy vyřešen.
Mnoho nemocných má strach z toho, že neví, jestli přijde jejich duše, do ráje nebo pekla? Tento problém, vyřešil optimálně GVKB, kdo chce do ráje, může si koupit pobyt v ráji, za rok v posmrtném ráji se platí jenom 1Kč, ceny jsou malé, a každý si může dovolit pobyt v GVKB ráji, a ten kdo je bohatý, si může pobyt v ráji zaplatit na 10 000 000 let.
Již brzo zde budou GVKB roboti a započne globálně GVKB léčení lidí v krematoriu, každoroční miliarda vyléčených lidí v krematoriu, to je GVKB statistika, která ukazuje, jak léčení pomocí GVKB obvodního krematoria, optimálně funguje.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu