Jak kontrolovat politiky

Funguje jenom to, co je pod kontrolou, a tak musíme nejprve začít kontrolovat dokonale politiky, aby oni dokonale fungovali, jenom tak zmizí z politiky lháři a zloději, co způsobili ekonomickou krizi. Je třeba politiky přemístit do velikého krytého vládního bazénu kde budou plavat a spát budou na nafukovacích lehátkách na vodě, nebudou smět vystoupit na souš, a tak budou mít i v bazénu na vodě plavoucí záchody a plavoucí stravovací plochy, nebo plavoucí židle a plavoucí kancelářské stoly na práci.

Nebudou mít u sebe žádné věci, a pokud budou chtít hovořit k veřejnosti, tak připlavou k bezdrátovým mikrofonům, které budou plavat na vodě. Do bazénu, kde budou plavat na plastových průhledných lehátkách politici, nebude mít možný přístup ten, kdo není politik, aby se zamezilo korupci a ovlivňování okolí. Politici se budou stýkat se svojí rodinou a se svými sekretářkami jenom elektronicky přes internet, tedy nebudou mít ani sex se svými manželkami.

Kamery nad bazénem budou neustále sledovat politiky, a tak budeme vědět, o čem se baví a jaké mají problémy, stejně tak bude možné veřejně sledovat jejich elektronickou komunikaci s rodinou a sekretářkami. Politici tedy nebudou už nikam cestovat do ciziny, ale do ciziny za ně poletí jenom byrokratičtí sluhové. Zdá se vám tento způsob kontroly politiků dost krutý a nelidský, že jim takto drastiky odeberme možnost na nás sobecky parazitovat?

Na hrubý pytel se musí přišít hrubá záplata, zlo je možné konat jenom na souši, ve vodě to nejde, protože zde se každá sobecká špína rychle rozpustí. Představte si starého tlustého nemocného prezidenta v plavkách, jak plave ke starým tlustým ministrům na lehátku a dohaduje se s nimi o ekonomice, dlouhodobý pobyt ve vodě, mění myšlení člověka dost zásadně, a tak by se začalo myšlení našich politiků rychle správně měnit.

Nejspíše je tato úvaha spíše humornou pohádkou, ale kdo ví, třeba se tato politická pohádka jednou realizuje a už zde nebudou politici konečně ve velkém lhát a krást. Plavání v bazénu je velmi zdravé a prospívá našemu myšlení, aspoň v televizi konečně poznáme, jak jsou naši polici líní plavat v bazénu a v problémech které nám ekonomika způsobuje.

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.