Jak eliminovat zaostalost naší elity

Z dálky může naše elita vypadat dobře, z blízka poznáme, že je naše elita zaostalá, a následkem je zaostalá konzumní civilizace, vše je o decentralizaci, která je u nás nemožná, díky zaostalé elitě, která je v centru, odkud vše pomocí svých zástupců ovládá.  Z veliké hromady hodnot se snadněji bere než z malé hromady hodnot, místo malého hospodářství, se tak vytvářejí veliká hospodářství, které ovládá svatá elita, která má zde paláce, a v nich služebnictvo!
Není zde kapitalismus nebo socialismus je zde jenom egoismus, tam kde není mezi lidmi ekonomická rovnost tam je jako ideologie egoismus který si může hrát na kapitalismus nebo socialismus. Vždy jde o to, kdo bude zde v první ekonomické lize, a tak bude mít nadbytek, díky tomu že ostatní zde mají nedostatek. Centralizace je následkem degenerace a přelidnění, pokud přelidnění a degeneraci pomocí každoročního povinného plavání u dospělých lidí na deset kilometrů, globálně eliminujeme, tak zmizí automaticky globálně i egoistická centralizace. Lidí je na světě jako much a pokud se utopí 99% lidí na světě tak je to jako biblická potopa, která kdysi dávno, eliminovala globálně hříšné neznabohy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu