Jak dosáhnout existenčního vrcholu?

Pokud nejsi tím, čím ve skutečnosti jsi tak nikdy nemůžeš dosáhnout existenčního vrcholu. Jak být tím čím jsem? Nejprve logicky musíš zjistit, v čem jsi evolučně originální, a jestli je možné tuto originalitu využít pro růst. 
Poznat sám sebe není rozhodně snadné, mnohdy je lepší požádat o pomoc citlivé lidi, aby ti s tím pomohli, citliví lidé umí pomocí dialogu poznat co je v tobě skryté, a tím ti mnoho pomohou k dosažení vrcholu. Každý zde má svoji evoluční cestu, a pokud po této cestě nejde, tak není zde úspěšný, většinou je zde snaha o to udělat z lidí dobytek, který po celý život musí myslet a žít jako dobytek. 
Mnozí si myslí, že jim dobře poradí cizí lidé na internetu, jenže to nefunguje, příčinou je to, že dobrota je žebrota, na internetu jsou všichni jenom konzumenty a v tom je jádro problému u; GVKBBloggerWordPressFacebook, Twitter Linkedin, Lide, Líbím se ti, Zpovednice, Google+, ZoneramaFlickr, Pinterest, iDnes, atd. dobře ti poradí jenom herec, co hraje hlavní roli ve svojí specializaci, a je za svoje hraní dobře odměněn. 
Pamatuj si, že za vším je zde toužení po tom, se dostat na vrchol, jedeme v tom všichni globálně už mnoho století, nikdo nechce být dlouho na dně jako ubožák, který má deprese, a myslí na sebevraždu. Štěstí má zde ten kdo nechybuje, vše je zde jenom šachová hra, ve které prohraje ten, kdo chybuje, chybujeme, protože naše okolí se škodolibě snaží, jak může o to, abychom amatérsky chybovali, protože naše chybování, přináší našemu okolí peníze nebo výhody a jistoty
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]