Jak dochází k invazi?

Problémy s invazí zde existují od té doby, co zde existuje život na této planetě, pandemie je invaze virů, která eliminuje zvířata a lidi. Jak dochází k invazi? Za invazí jsou vždy výhody, díky výhodám dojde k nadbytku množství nějakého živého systému a potom následuje invaze, vše je to zde jenom hra a boj o existenční zdroje, ten, kdo vyhraje získá existenční zdroje a tím se z něj většinou stává invazní druh.

Díky hře a boji je zde evoluce, která nahrazuje neustále všude staré za nové, mobilní telefon s internetem je technickým invazním druhem, lidi už si neumí představit život bez mobilních telefonů, jenže každý zisk je spojen se ztrátou. Invaze prochází evolučním vývojem, a tak vznikla invaze ekonomická a psychická, proč používat k invazi tanky a kulomety, když je možné invazi realizovat levně a rychle pomocí ekonomiky a psychicky.

Z lidí se stali roboti, které je možné pomocí propagandy a reklamy přeprogramovat tak aby sloužili tomu co zde všemu vládne, všemu zde vládnou dneska programy, nevěřte tomu, že zde vládne; bůh, král, prezident, celebrita, milionář, ředitel atd. to jsou jenom reklamní maskoti, co si hrají na to, co nejsou, evoluce zde vše naprogramovala a jakýkoli odpor proti evolučním programům je naivní a marný.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *