Jak často chodíte na hřbitov

Všemu zde kraluje existenční situace, někdo se umí optimálně situaci přizpůsobit a jiný to neumí, každá radost je zde dočasně a potom přicházejí starosti nebo deprese. Můžeme dneska zakonzervovat mnoho informací a programů, můžeme dokonce zakonzervovat i sami sebe a žít tak ve svém zakonzervovaném světě kde máme svoji planetu a svoje radosti a starosti.

Můžeme být taky autoritami a rozhodovat sobecky o druhých bez druhých, čas ale ukáže, že jsme mnoho chybovali, a chovali se jako hlupáci co jsou pyšní. Jaký to vše zde má smysl, tvořit a potom to vytvořené ničit, rodit se a potom umírat, mluvit a potom jenom druhé poslouchat, atd.

Mnoho hlupáků zde nosí masku geniálnosti, a mnoho geniálních lidí nosí masku hlupáka, proč lidi nosí pokrytecky masky, a tak nevíme kdo je kdo? Život není boj o peníze, život je experiment a my jsme jenom pokusné subjekty pro evoluci.

Byli jsme evolucí stvořeni za účelem pokusů, pud sebezáchovy nám brání v tom, abychom předčasně neukončili evoluční pokus, to že zde trpíme problémy nebo nemocemi, to evoluci vůbec nezajímá. Mnoho lidí uniká z reality do nereálného světa; snů, pohádek, mytologie, pověr, sekt, náboženství, politiky, reklamy, alkoholu, cigaret, sexu, počítačových her, sociálních sítí, facebooku, atd.

Lidová moudrost je plná odpovědí na naše otázky, od lidí co zde mají vysoké vzdělání a vysoké funkce neočekávejte odpovědi na vaše otázky protože ten kdo je nahoře vnímá realitu zcela jinak než ten kdo je dole mezi ubožáky. Mnoho lidí by chtělo zde pomoci v nouzi, ale nenechají si poradit, komu zde není moudré rady, tomu bych doporučil návštěvu hřbitova, aby věděl, co jej bude brzo čekat.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu