Jak být tím, čím opravdu jsi

Žijeme v egoistickém systému který nechce, abychom byli tím, čím jsme, a byli tím, co chce egoistický systém, kdo se systému rychle optimálně nepřizpůsobí ten má problémy a je potrestán. Takový systém je logicky dogmatickou centrální diktaturou a tak je zde rozdělní na egoistické diktátory, co jsou nahoře a naivní ubožáky co jsou dole, můžeme sice utéci zbaběle do iluzí pomocí; cigarety, alkoholu, marihuany, prášků na deprese a stres, víry v pohádky nebo víry v boha, atd. 
 
Jenže každý zbabělý útěk je jako bumerang, který nás zase vrátí do reality. Na internetu je mnoho stránek co nám mohou pomoci a je zde i mnoho knih, co nám mohou pomoci, taky zde jsou i profesionální specialisté, co nám pomohou se seberealizací. Vše začíná poznáním, kdo opravdu jsem, poznej sebe do hloubky a poznáš všechny lidi, v principech jsme si podobní, vše je jako výstup na vysokou horu, budujeme tábory a pomalu postupujeme vpřed, jde o to jaký vrchol je pro nás ten správný?
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.