Rubriky
Digitalizace

Jak by naše civilizace vypadala bez výhod?

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Každý by dostal do hlavy GVKB čip a mozek by se odřízl od reality, z lidí by se stali loutky na dálkové ovládání, to je nová GVKB doba ve které nejsou už pro nikoho výhody. Vše funguje; rychle, kvalitně, levně, optimálně, atd. to vše za cenu toho, že nikdo z lidí zde nemá výhody, není možné být hříšníkem a každý je svatým člověkem od narození do smrti.

Politika, náboženství, ekonomika, filosofie, atd. to vše se točí okolo výhod, když výhody díky GVKB čipům zmizí tak logicky zmizí i; politika, náboženství, ekonomika, filosofie, atd. Invazním druhem se v ekosystému stává to co má zde výhody, člověk se díky výhodám stal invazním druhem který poškozuje ekosystém.

Člověk odchovaný vlky nebo opicemi nedokáže být invazním druhem, protože nemá výhody získané výchovou v lidské rodině, každá kultura jinak vychovává děti a proto je zde konflikt mezi kulturami který může i přerůst ve válku.

Výchova to je naprogramování k nějaké specializaci, často je výchova chybná a tak se z člověka stává ubožák, pokud je chybná výchova spojená s chybnou genetikou, je dílo zkázy dokonalé. Osud je většinou u člověka určen v okamžiku jeho narození, změnit svůj osud je sice možné, ale naděje na úspěch je rovná zázraku.