Já to dokážu lépe než ty

Rozčilují vás blbci, se kterými se často srážíte? Kdo je to blbec? Blbec je psychicky vadný člověk, blbost nejde proto léčit, je to vada, se kterou se člověk narodil, protože jeho rodiče byli blbci. Vše je u lidí o genetice a výchově, špatná genetika a špatná výchova má za následek blbé lidi. Naštěstí zde bude už brzo možnost vyřešit tento problém.

Každý dostane do hlavy GVKB čip, který mozek odpojí od reality a mozek bude znát jenom virtuální realitu kde bude vše pod kontrolou umělé inteligence, to povede k tomu, že zde už lidi nebudou dělat chyby, nebude zde rozdělení lidí na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Tím logicky skončí; peníze, soukromé vlastnictví, zákony, pravidla, politika, propaganda, cenzura, náboženství, školství, protekce, korupce, podrazy atd. už zde nebude problém s egoisty a blbci.

Mnozí blbci namítnou že lidi nechtějí mít v hlavě čip, jenže zájem evoluce je nad zájmem lidí, evoluce potřebuje, aby zde už nebyli s lidmi žádné problémy, a proto se zavedou globálně čipy do hlavy, jakýkoli odpor bude marný, protože pravda a láska zde zvítězí na věčné digitální časy.