Přeskočit na obsah

Já jsem zde dočasně

Mnoho lidí si neuvědomuje to, že zde jsou dočasně, jenom smrt je zde jistá a vše ostatní je nejisté, můžete být zdraví a mít silnou imunitu jenže se stane něco s čím jste nepočítali a váš život nečekaně skončí. Nechci váš strašit, ale chci vám jenom vysvětlit to, že nejste pány svého osudu a jste jenom loutkou kterou mnohé ovládá. Vše, co zde má počátek to má i konec, na věčné časy zde jsou jenom vesmírná a přírodní pravidla, pravidla, která lidské organizace vytvářejí zde jsou dočasně i když se snaží mediálně vytvořit iluzi toho, že zde budou na věčné časy. 

Vše je zde dočasný naprogramovaný proces, aby mohlo nové vzniknut tak musí staré zaniknout, mnoho moudrosti můžeme nalézt v bajkách a lidové moudrosti, jenže nejlepším učitelem je příroda, protože příroda je zde mnohem déle než naše civilizace. Svět k lepšímu nemohou změnit elity co rozhodují egoisticky o nás bez nás, svět k lepšímu změní jenom profesionální práce, hodnoty vznikají všude jenom z profesionální práce!

Největším lidským problémem je zde parazitování, které je v nás a okolo nás, dokud nevyřešíme optimálně tento starý existenční problém tak do té doby budeme mít stres a deprese, a tak budeme konzumovat drogy nebo věřit na hlouposti. Parazitování je většinou spojeno s výhodami, které se získávají pomocí protekce nebo podrazů, každý parazit zde hraje divadlo, ve kterém vypadá jako náš přítel, který nás má rád. 

Štítky: