Já jsem nula a mám to v hlavě vynulovaný

Ano, nuly to mají v hlavě vynulovaný. Nula v druhých nuly spatřuje. Z dálky může nula vypadat jako prezident nebo ředitel, z blízka poznáme že je to nula, každý člověk na světě je nulou, protože naše možnosti jsou mnohým limitované a i náš čas zde je limitovaný. Každá lidská nula to má v hlavě vynulovaný, z díla poznáme to, že to lidi mají v hlavě už mnoho tisíciletí vynulovaný. Neřešte to že to nuly mají v hlavě vynulovaný, takový je život, z nuly nikdo číslo neudělá. 
 
Základem pro dosažení osvícení je poznání, já jsem nula a mám to v hlavě vynulovaný, každá víra je postavená na pokoře a hříchem je zde pyšnost. Pokud by mučedníci řekli já jsem nula a mám to v hlavě vynulovaný tak by se jim nic nestalo, moudřejší přeci hlupákům ustoupí, protože on jistě ví, že je nulou co to má v hlavě vynulovaný. Máte možnost jít k volbám si zvolit za svoje zástupce nuly co to mají v hlavě vynulovaný, musíme se spokojit s tím co máme k dispozici, lepší to už nebude.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu