Přeskočit na obsah

Já jsem dokonalý a vše je k dobru

Co se děje v našem myšlení, pokud si opakujeme dlouho nějaké informace? S opakováním informací (Já jsem dokonalý a vše je k dobru) se tyto informace dostávají do našeho podvědomí a potom je i podvědomě používáme, jde o to, jaké informace si opakujeme, je to jako s jídlem a pitím, něco nám dělá dobře a jiné nám dělá zle.

Nejlépe funguje opakování v době, kdy nejsme dospělí, s dospělostí přichází nepružnost u těla a psychiky, člověk je inteligentní systém, který byl evolucí vytvořen a výchovou nastaven k tomu, aby něčemu profesionálně sloužil.

Často je zde snaha vychovávat násilně dospělé lidi ve; škole, armádě, zaměstnání, nemocnici, vězení, sektě, náboženství, sociální síti na internetu atd. to je ale chybou, správné je zajistit produkci kvalitních lidí pomocí průmyslové výroby lidí a průmyslové výchovy lidí, dělat něco v malém to je amatérské řešení které je chybné.

Společnost potřebuje dokonalé profesionály, a tak si je musí vyrobit v továrně, vše se dneska dělá ve velkém v továrnách, a tak se musí i lidi začít vyrábět průmyslově aby mezi lidmi už nebyli rozdíly po tělesné a psychické stránce, moderní člověk bude vyrobený z oceli a v hlavě bude mít počítač, je to jako nahrazení koně za automobil, zaměstnavatelé potřebují zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme.

Štítky: