Já bych reklamu globálně zakázal

Peníze z reklamy nikomu nesmrdí. Veliké náklady na reklamu si prodejce zahrne do veliké ceny, zde selhala kontrola, která by měla potrestat prodejce, za to že nás mnoho obtěžuje reklamou. Nejvíce mě vytáčí to, když na stránce vyskočí okno, které ode mě chce abych vypnul reklamu, je to snad moje soukromá věc, jestli blokuji reklamu pomocí programu AdGuard, nejsem zvědavý na to že někdo má stránku jenom na to, aby vydělával na reklamě! 

Jenom špatné zboží a špatné služby potřebují reklamu, podívejme se třeba na veliké reklamní tabule u silnice, jenom rozptylují řidiče a následkem může být nehoda. Co by byli celebrity a politici bez reklamy? Reklama určuje kdo bude nahoře a kdo bude dole, reklama většinou klame konzumenty mnoha způsoby, v tom se podobá; sektám, náboženství, politice, filosofii, módě, umění, armádě, škole, rodině, zaměstnání, atd. 

Konzumní civilizace je založená na lži a krádeži. Problémy s cikány (Romy) je problémem reklamy na svatý idealismus, realita ale nikdy nebyla ideální, protože dobrota je žebrota! Cikáni k nám přišli z Indie to je vědecky doloženo, a podle toho se s nimi i musí jednat, jsou to cizinci co nemají nárok na naše občanství, proč se cikánům neodebere konečně České občanství, občanem je ten kdo pochází evolučně z naší republiky a podle toho vypadá a i tak se chová. 

To bychom mohli začít dávat naše občanství i zeleným cizincům z vesmíru, co na tom že by nás zelení cizinci z vesmíru zabíjeli a konzumovali. Nebude to stejně trvat dlouho a GVKB robot prezident, bude vyznamenávat GVKB roboty, lidi skončí globálně ve spalovně odpadků, protože z pohledu GVKB robotů jsou lidi evoluční zmetek, s nulovou hodnotou.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu