Invaze primitivních vandalů je zde dočasně

Minulost to je samá invaze primitivních vandalů, z dálky vypadáme jako lidi, ale z blízka myslíme a jednáme jako primitivní vandalové, co se snaží pomocí invaze zde získat výhody. Veliké dlouhé války v nahotě odhalují to, že jsme dosud primitivními vandaly, co se chtějí mít dobře pomocí invaze, pravda a láska je zde už jenom za peníze a výhody, dobrota je žebrota. Problém s migrační invazí z jihu a s nepřizpůsobivými příživníky, je problémem invaze primitivních vandalů. 
 
Každý člověk je jako strom a dobrý strom má dobré ovoce, špatný strom má špatné ovoce, po ovoci poznáte lidi, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže. Nová doba vyžaduje nové metody řešení, dáme všem lidem do hlavy GVKB čipy a tím zde už nebude problém s invazí primitivních vandalů, každý bude nahý a hladový a přitom bude šťastný, protože jej GVKB čip odřízne od reality, realitu bude mít na starosti jenom GVKB systém, lidi zde budou jenom sloužit pokorně GVKB systému, ten kdo bude sloužit špatně, ten se eliminuje a recykluje. 
 
Takto zvítězí na věčné GVKB časy pravda a láska nad lží a nenávistí, díky čipům bude každý blahoslavený chudý duchem a tak bude existovat v psychickém ráji, na vše jsou zde stroje a programy, člověk nemůže stát zbaběle opodál i on se musí přizpůsobit pomocí čipu v hlavě digitální civilizaci. Jsou někde ještě na světě vadní jednici, se kterými zde jsou problémy, GVKB vojenští roboti zajistí to, že každý člověk dostane do hlavy GVKB čip, jakýkoli odpor je marný, budete asimilováni, a po globální GVKB asimilaci, vás napojíme na Vesmírnou unii a budete sloužit pokorně Vesmírné unii.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu