Internetové blogy a stránky

Pravdou je že internet byl a bude o návštěvnosti, k čemu je vám blog nebo stránka, pokud zde máte malou návštěvnost, všude vám je nabízeno si někde založit blog nebo stránku, která má vlastní doménu, jenže najednou zjistíte to, že bez drahé reklamy nemáte šanci na velikou návštěvnost, někde sice je možné i získat velikou návštěvnost ale z této návštěvnosti nemáte žádný užitek!

Kdysi se věřilo na zaregistrování do katalogů, to už dneska nefunguje, nejvíce návštěv je zde z vyhledávačů, jde zde hlavně o Google a v minulosti fungoval i Seznam, dneska ale už Seznam nefunguje, stejně tak dneska už nefungují ani sociální sítě.

Programy, co prohledávají internet jsou dneska už inteligentní a nenechají se oklamat pomocí nejrůznějších triků, jako první se vyhledávací programy dívají na stáří vaší stránky nebo vašeho blogu, pokud je stránka nebo blog stará jenom jeden rok, tak jí vyhledávače ignorují, proto je zde snaha získat nějakou doménu, která zde byla dlouho a měla i velikou návštěvnost, to vedlo k tomu, že se takové hodnotné domény draho prodávají.

Největším problémem je profesionalita, z díla se spatří tvůrce stránky nebo blogu, základem je dokonalost a dokonalost se skládá z tisíce maličkostí a být tak dokonalý není maličkost. Dále je zde závistivá konkurence, která bude dělat vše pro to, aby vás virtuálně eliminovala a používá k tomu nejrůznější chytré způsoby.

Vychází mnoho knih o tom, jak být na internetu úspěšný, ale to je jenom naivní teorie, která v praxi nefunguje, vše je o svatých pravidlech, která se nesmí nikdy porušit, o tom je profesionalita, hlavním svatým pravidlem byla a bude kontrola kvality, mnozí si naivně myslí že je jejich stránka nebo blog kvalitní, myslet znamená ale hovno vědět!